עבודה בניגריה רגע לפני חשבת על הכל?


כאשר עושים Relocation למדינה זרה זה תמיד קשה, אך כאשר המעבר הוא למדינה באפריקה, על אחת כמה וכמה. השהות ביבשת אפריקה יכולה להיות חוויה מדהימה אותה לא תשכחו כל החיים, אך היא גם יכולה להיות חוויה קשה ולא נעימה אם לא תתכוננו נכון.

 

 כל מי שהיה בניגריה יספר לכם זוהי מדינה מרתקת ומאתגרת בה חיים זה לצד זה עניים שאין להם דבר ועשירים המנהלים את המדינה וקשורים לשלטון. אפשר לאהוב את ניגריה ואפשר גם לשנוא אותה אך אי אפשר להישאר אדיש כלפיה. אם בחרתם לנסוע לניגריה למטרה של לימודים או עבודה, חשוב מאוד שתתכוננו לכך אחרת צפויה לכם חוויה קשה למדי... בכתבה זו תוכלו ללמוד קצת על המדינה המרתקת הזו, על אפשרויות העבודה שבה וכן תקבלו כמה טיפים לקראת הנסיעה.

כמה מילים על ניגריה

ניגריה היא מדינה הנמצאת בחלק המערבי של יבשת אפריקה. זוהי מדינה ענייה (כמו רוב המדינות באפריקה), המורכבות מקבוצות אתניות רבות. ניגריה היא המדינה המאוכלסת ביותר באפריקה והתשיעית בעולם מבחינת גודל האוכלוסייה. בירת המדינה היא אבוג’ה והעיר הגדולה ביותר היא לאגוס.השפה הרשמית במדינה היא אנגלית ורבים מתושבי המקום יודעים את השפה בצורה סבירה. זוהי מדינה חמה אשר חלקה הוא איזור ירוק ופורה (בו יש גם הרבה נפט ) וחלקה מדבר צחיח.

אפשרויות עבודה בניגריה

ניגריה היא מדינה זולה מאוד וכמו מדינות רבות באפריקה אינה מפותחת. ככזו, היא מהווה מוקד חשוב לישראלים העוסקים בפיתוח, בניית כבישים ונדל"ן. משפחות רבות נשלחות לניגריה על ידי חברות ישראליות העוסקות בתשתיות ובפיתוח כבישים. המשפחות האלה גרות בדרך כלל בבתים מפוארים ובתנאים טובים, אך אסור לשכוח כי מחוץ לבתים האלו התנאים הם פחות טובים.

 

הכבישים בניגריה אינם מפותחים, יש במדינה הזו אלימות וכן לא מעט שחיתות שלטונית. חייבים להיות מוכנים לכל זה לפני שמגיעים. גם האקלים הוא לא פשוט - בדרך כלל האקלים הוא טרופי - חם מאוד וגשום. אנשי עסקים רבים מגיעים לניגריה על מנת למצוא בה הזדמנויות עסקיות בתחום הנדל"ן ובתחום הפיתוח. בניגריה ניתן גם ללמד אנגלית, להשתלב בתעשיית התיירות ולעבוד בתחום המכירות.

כמה טיפים לפני הנסיעה...

לפני כל נסיעה ארוכה לחו"ל, ועל אחת כמה וכמה נסיעה למדינה באפריקה, חשוב מאוד לרכוש ביטוח רפואי מקיף המיועד לשוהים בחו"ל. ניגריה היא לא מדינת עולם שלישי בה אפשרויות התחלואה הן רבות. חשוב להקפיד לשתות מים רק מבקבוקים סגורים ויש לברר במרד הבריאות לגבי חיסונים הכרחיים לפני הנסיעה. מלבד הביטוח יש להוציא ויזה ולהשיג אשרת עבודה. ניגריה היא מדינה לא קלה למגורים וחושה שתזכרו את זה לפני הנסיעה ותתכוננו לכך!

שגרירות ישראל בניגריה

כתובת- 12 MARY SLESSOR, OFF UDO UDOMA STREET ASOKORO ABUJA
טלפון - 234 9 3143170, 234 9 6739552
פקס - 234 9 3143177
דוא"ל - INFO@ABUJA.MFA.GOV.IL
שעות פעילות - שני עד שישי בין השעות 13:00 - 10:00רוצה לקבל הצעות לעבודה בחו"ל? רוצה להרוויח כסף אמיתי?
השאר פרטים בטופס הבא ונציגינו יחזרו אליך תוך זמן קצר
שם + משפחה
נייד
דוא"ל
תקופת עבודה
שלח
הפניה ללא התחייבות מצדך או מצד עורך הדין

מאמרים נוספים בתחום
לוח עבודה בחו"ל

מאגר משרות עבודה בחו"ל, בנוסף כאן תמצאו מידע חיוני ליוצאים לעבודה בחו"ל ... כנסו ותתקדמו! 

עבודה בגרמניה, רילוקיישן?

אם החלטתם לעבור לגור או ללמוד בגרמניה - אין ספק שעשיתם החלטה חכמה מכיוון שהמדינה הזו מעניקה אין ספור אפשרויות לגדול מבחינה כלכלית. קראו את הכתבה ותלמדו ... 

עבודה בתאילנד, עסקים ורילוקיישן

לכל מי שנוסע לתאילנד למטרת Relocation יש לא מעט הכנות לעשות בטרם נסיעתו מכיוון שבכל זאת, מדובר במדינה במזרח הרחוק, בה לא הכל מתנהל בקצב של המערב...  

עבודה ועסקים בסין

בכתבה זו תוכלו ללמוד קצת על המדינה המרתקת הזו, על האפשרויות העסקיות שבה וכן תקבלו כמה טיפים לקראת הנסיעה... 

עבודה ועסקים בהודו, רילוקיישן?

אם בחרתם לנסוע להודו למטרה של לימודים או עבודה, זכרו כי אתם מגיעים למדינה מיוחדת ומרהיבה ביופייה אך מורכבת ומסובכת... כנסו ותדעו יותר! 

עבודה בניגריה רגע לפני חשבת על הכל?

עבודה בניגריה, ממה להיזהר, מספרי חירום, ביטוח רפואי ועצות ידידותיות ... 

עבודה במקסיקו ונסיעות עסקים

עבודה במקסיקו, ממה להיזהר, מספרי חירום, ביטוח רפואי ועצות ידידותיות ...  

עבודה בהונגריה

עבודה בהונגריה, ממה להיזהר, מספרי חירום, ביטוח רפואי ועצות ידידותיות ... 

עבודה ברומניה ונסיעות עסקים

עבודה ברומניה, ממה להיזהר, מספרי חירום, ביטוח רפואי ועצות ידידותיות ...  

עבודה ועסקים בגיאורגיה

נוסע לגיאורגיה? ממה להיזהר, מספרי חירום, ביטוח רפואי, בריאות ועצות ידידותיות ... 


חיפשת עורך דין? לשאלות בנושא לחץ/י: עורך דין דיני עבודה

 

מס הכנסה מחזיר כספים, מה איתך? לחץ/י החזרי מס

חשבת על תואר ראשון? לימודי תעודה? לחץ/י לימודים


הצטרפו אלינו בפייסבוק
efedup.com--> efedup.com--> efedup.com-->